PENETRATOR

PowAir Penetrator bezpiecznie eliminuje najgorsze organiczne zapachy (nawet mocz zwierząt) z materiałów takich jak: dywany, meble, ubrania oraz twarde powierzchnie jakPenetrator spray drewno lub beton.
Podwójne działanie penetratora z 40 olejkami eterycznymi oraz enzymatyczna formuła, nie ma sobie równych pod względem jakości i wydajności.
Gwarantowane – Penetrator absorbuje się na każdej powierzchni w celu wyeliminowania zapachu u jego źródła. Posiada właściwości przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne.

Idealny do domu można używać jak odświeżacz przy okazji usuwając wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Nie podobają Ci się zapachy świeżej pościeli lub polarnego  kryształu? Ten zapach na pewno przypadnie Ci do gustu a moc neutralizacji jest taka sama.

Likwiduje natychmiast smród:

  • Moczu zwierzęcego i ludzkiego
  • spalenizny
  • zgnilizny
  • padliny
  • ropy i benzyny
  • wymiocin
  • wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych

 

Neutralizator stosujemy nierozcieńczony, przed użyciem solidnie wstrząsając.

Natryskujemy na zaśmierdłą powierzchnię jak np.:
wykładziny, ściany, podłogi, tapicerki, zasłony, meble
i pozostawiamy do wyschnięcia – czynność powtarzamy 1 x dziennie przez minimum 3-7 dni.

Zatęłchłą lub śmierdzącą odzież polecamy wypryskać, włożyć do worka foliowego i szczelnie zawiązać – spryskiwanie powtarzamy 1 x dziennie przez 3-7 dni.

Meble i materace z obiciem z materialu - spryskujemy obficie i pozostawiamy do wchłonięcia czynność powtarzamy 1 x dziennie przez minimum 7 dni lub do skutku,
proszę pamiętać że zapach niejednokrotnie wsiąknął w wewnętrze warstwy gdzie nie mamy bezpośredniego dostępu dlatego walka z usunięciem zapachu może potrwać dłużej.
Wspaniałe efekty w takim przypadku daje wtryskiwanie neutralizatora za pomocą strzykawki w wewnętrzne warstwy w kilkunastu miejscach.
Obicia ze skóry – przecieramy szmatką zamoczoną w neutralizatorze.
Zapach moczu:
Z podłogi,ściany lub innej twardej powierzchni usuwamy poprzez obfity natrysk neutralizatora po uprzednim oczyszczeniu wodą z detergentem.
Neutralizator rozpryskujemy w miejscu zabrudzonym jak również około 20cm dookoła plamy jest to bardzo istotne.Czynność powtarzamy od 3 do 7 dni.

Do odnalezienia wszystkich posikanych miejsc zalecamy użyć detektor uv led Powair.
Z tapicerek, materacy (materiałowych) usuwamy najpierw wodą z detergentem po czym bardzo obficie spryskujemy miejsce zasikane plus około 20cm dookoła i pozostawiamy do wyschnięcia,
czynność powtarzamy minimum 7 dni. Wspaniałe efekty w takim przypadku daje wtryskiwanie neutralizatora za pomocą strzykawki w wewnętrzne warstwy w miejsca zasikane .

Zapach : Owocowa nuta.  Pojemność :500ml. Ze spryskiwaczem Drzewo

1 litr, 3.65 litra i 20 litrów

 

Gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy.

 

PowAir to najlepszy na świecie neutralizator zapachów.

kup-teraz

 

 

 

 

 

Comments are closed.