AS

 

 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Skuteczny.Bezpieczny.Trwały

 

 

Usuwa skutecznie:

  •  zapach moczu zwierzęcego
  • wszystkie inne zapachy zwerzęce

 

 

 

 

 

Założę się, że doskonale wiesz, jak silnie drazniące są zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Smród kociego moczu należy do tych najbardziej nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia. Przykra woń z psiego posłania czy klatki chomika, świnki morskiej, ptaszków i innych małych pupili roznosi sie po całym mieszkaniu błyskawicznie. Nawet maksymalna dbałość o czystość legowiska, klatki i kuwety nie zapobiegnie powstawaniu niemiłego zapachu.

Masz w domu zwierzeta i… i to czuć!
Neutralizator zapachów pozwierzecych AS to doskonały produkt, który sprawi, że posiadanie zwierzat w domu wcale nie musi byc kłopotliwe. AS działa natychmiast, uwalniajac pomieszczenie od brzydkiego zapachu.
Sposób uzycia: Oczyść zabrudzone miejsce. Rozpyl neutralizator równomiernie na całej powierzchni i pozostaw do wyschniecia. Mozesz równiez rozpylic go w powietrzu.

Neutralizator nie przykrywa ładną woną, brzydkiej lecz ją kompletnie usuwa z powietrza.
AS jest w pełni ekologicznym produktem. Możesz stosować go w obecności dzieci. Bez obaw spryskuj nim miejsca, gdzie przebywają zwierzęta.Nie pozostawia zadnych plam na spryskiwanych powierzchniach (betonie, ubraniach, meblach, wykladzinie, panelach,  na scianach, itd.)
AS – działa natychmiast uwalniając pomieszczenie od przykrego zapachu.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu.

Pojemność 0,5 litra.

Zapach:  Fresh Fragrance ( świeży zapach )

 

 

 

kup-teraz

 

Wykorzystaj kod rabatowy -10%  Kod:  RABAT10

(kod należy wpisać w pole Bony Rabatowe w koszyku podczas składania zamówienia)

Comments are closed.