Ona Block

group-block-nb1.1

Doskonały do :

  • biura
  • kuchni
  • pokoju
  • łazienki
  • garażu
  • kosza na śmieci,wiadra z pieluchami.
  • posłania dla psa, kuwety kota
  • ubikacji domowych i przenośnych typu Toi Toi
  • samochodu
  • łodzi i przyczep kempingowych.

block_slide

 

 

 

ONA Block  PowAir – Mały rozmiar . Duża wydajność
Blok ONA to małe pudełko z wielką siłą napędową , jeśli chodzi o  kontrolę zapachu . Można go umieścić w dowolnym miejscu i zapomnieć aż do momentu powrotu niechcianego zapachu. Umieścić go w torbie , wejściu szafie lub pod siedzeniem samochodu , on zneutralizuje najmocniejsze zapachy będąc niezauważonym .
Jest neutralizatorem zapachu w stałej postaci wosku. Jest to złożona formuła olejków eterycznych o przemysłowej sile ale bezpiecznch dla domu i firmy , i może być używany wśród ludzi zwierząt i roślin .
Bloki  to szybki i łatwy sposób , aby walczyć u źródła zapachów w małych obszarach  . Wystarczy otworzyć i wystawiać na działanie powietrza lub usunąć blok z pojemnika . Żywotność bloku będzie się różnić, ale i tak będzie skuteczny przez minimum 4 tygodnie . Aby ograniczyć ilość kontroli zapachu i przedłużyć żywotność bloku  wystarczy wywiercić otwory przez wieko co czyni go doskonałym do przechowywania w szafie torbie treningowej czy obok wiaderka na pieluchy .
Bloki  są idealne do domowych zapachów wokół koszy dla psów , kuwety i toalety . Samochody , łodzie i samochody dostawcze są odpowiednie do bloków. Blok ONA uwolni potężny środek neutralizujący zapach i zachowa każde miejsce wolne od niepożądanych zapachów .
Bloki mogą być również stosowane w celu zneutralizowania zapachów w systemie wentylacji po zastosowaniu odpowiedniego adaptora.

Rozmiary: ONA Bloki dostępne są tylko w pojemnikach 170g
Waga z opakowaniem: 220g
Sposób użycia: Wystarczy otworzyć pokrywę i wystawiać blok na działanie powietrza tak długo, jak przykry zapach zapach pozostaje , lub wyjąć  całkowicie z pudełka w przypadku , jeśli istnieje bardziej trwały, mocny zapach , który wymaga wyższej mocy neutralizacji .

Aby zwiększyć ilość neutralizatora w powietrzu i przyspieszyć jego działanie po zdjęciu wieczka można postawić przy dowolnym wentylatorze tak aby strumień powietrza był skierowany na neutralizator.

Blok będzie się zmieniał, ale będzie skuteczny przez minimum 4 tygodnie ( testy wykazały, że po 4 tygodniach jest nadal w około 30% skuteczny ).

Nadaje się do wilgotnych miejsc zwłaszcza, gdy zostały one wykorzystane do przechowywania – likwiduje zapach wilgoci, stęchlizny.

Likwiduje każdy zapach bez wyjątku,

Dostępne w pięciu  zapachach: Fresh Linen , PRO i Apple Crumble, Passion Fruit, Tropical Breeze ( N O W O Ś Ć   pod nazwą PowAir)

Drzewo   

kup-teraz

 

Wykorzystaj kod rabatowy -10%  Kod: RABAT10

(kod należy wpisać w pole Bony Rabatowe w koszyku podczas składania zamówienia UWAGA: kod nie działa z produktami będącymi w promocji )

Comments are closed.