Ona Żel

PRO-1L-gel1.1
Do zastosowania min. w:

 • Palarniach papierosów
  • Biurach
  • Pubach
  • Barach
  • Salonach sprzedaży
  • W zatęchłych pomieszczeniach
  • Po pożarze
  • Po zalaniu

 

 

ONA Żel  PowAir – Popularny – Praktyczny- Potężny
ONA Żel jest jednym z naszych najbardziej popularnych produktów . Wiele lat pracowano i rozwijano skład neutralizatorów ONA, co doprowadziło do powstania produktu, który ma doskonałe właściwości dyspersyjne , neutralizując zapachy na stałe.
W ONA środek neutralizujący zapach jest uwalniany w regulowany sposób, tak że każda kropla  jest w pełni zoptymalizowana. Gdy w atmosferze cząstki ONA spotkają się z zapachem naturalnie go rozpraszają  i neutralizują w  przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują ONA są środkiem zobojętniającym.
Jest to złożony wzór olejków organicznych – Zastosowania przemysłowe , lecz bezpieczne dla domu lub pracy, mogą być stosowane wśród ludzi , zwierząt i roślin. Są nietoksyczne, przyjazne dla środowiska i ekologiczne.
Nie daj się nabrać na podróbki . ONA jest niekwestionowanym Liderem wśród środków neutralizujących zapach od 1995 roku.

Konsystencja : kostki żelowe zalane płynem
Sposób użycia: Otwórz pokrywę i pozostaw żel który naturalnie odparowywując na długo pozwoli ci zapomnieć o przykrym zapachu. Zalecamy  od czasu do czasu potrząsnąć słoik do wymieszania jego zawartości. Alternatywnie mniejsza ilość żelu może być rozłożona do mniejszego naczynia lub naczyń i rozstawiona po pomieszczeniu .
Jeżeli powierzchnia jest większa, lub jeżeli  jest większa ilość niechcianego zapachu  zalecamy zastosować Ona żel w wiaderku o pojemności 4 litry wraz z wentylatorem ONA Breeze który jest mocowany na górze wiaderka i służy szybszemu oraz wydajniejszemu rozprowadzeniu neutralizatora co naturalnie powoduje szybsze zużycie żelu.

Rewelacyjnie sprawdza się również w pomieszczeniach po malowaniu – usuwając nieprzyjemny zapach farb.

Niezastąpiony w pomieszczeniach po pożarze lub zatęchłych np. po zalaniu, stęchliźnie

 

Uwaga  - aby zwiększyć ilość neutralizatora w powietrzu i przyspieszyć działanie po zdjęciu wieczka postawić przy dowolnym wentylatorze tak aby strumień powietrza był skierowany 1-L-gel-TBna neutralizator.

 

ONA Żel dostępny jest w następujących pojemnikach:
•0,5 l i 1 l. – do ogólnego użytku, wystarczy otworzyć pokrywę i ustawić w miejsce, w którym zapachy są najbardziej wyczuwalne.

• 4 l. wiaderko – do zastosowania z ONA Breeze.

• 20 l. wiaderko – do zastosowania z ONA Cyclone lub uzupełnienia mniejszych pojemników.

100x100Dostępny w czterech zapachach:

Fresh Linen – zapach lnu (świeża pościel),                                                                Drzewo

Dostępne w pięciu  zapachach: Fresh Linen , PRO i Apple Crumble, Passion Fruit, Tropical Breeze ( N O W O Ś Ć   pod nazwą PowAir)

 

 

Likwiduje każdy zapach bez wyjątku

kup-teraz

 

Wykorzystaj kod rabatowy -10%  Kod: RABAT10

(kod należy wpisać w pole Bony Rabatowe w koszyku podczas składania zamówienia UWAGA: kod nie działa z produktami będącymi w promocji )

Comments are closed.